3-yil-donumu-ve-calpheon-soleni-black-desert-turkiyemenada

Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’ya özel yıl dönümü etkinlikleri ve ödüllerinin geldiğini duyurdu. Black Desert evreninde yer alan tüm Maceracılar için çevrimiçi bir buluşma etkinliği olan Calphe:ON Şöleni etkinlik tarihi de açıklandı.

3-yil-donumu-ve-calpheon-soleni-black-desert-turkiyemenada (1)

Black Desert Türkiye&MENA’nın 3. yıl dönümünü kutlamak için bir dizi etkinlik düzenleniyor. 9 Aralık tarihine kadar Marni’nin Taşı satın alan Maceracılar, Wacky Toshi’den özel bir görev alabilecek ve harika ödüller kazanma şansı yakalayacaklar. Bununla birlikte Hot Time etkinliği 15 Aralık tarihine kadar ek bufflar sunarken, 23 Aralık’a kadar da Kalıcı Erişim edinilebilecek.

Sonbahar Sezonu sona ermeden önce, 26 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında özel bir etkinlik de gerçekleşecek. Etkinlik süresince her gün bir Sonbahar Sezonu kuponu açıklanacak. Etkinliğin ilerleyen günlerinde Zamanın Sindiği Kara Taş ve Tuvala Cevheri gibi eşyalar oyun içi posta aracılığıyla teslim edilecek.

Calphe:ON Şöleni ile Maceracılar Bir Araya Geliyor

Ayrıca 2 Aralık tarihine kadar özel bir oyun paketi promosyonu düzenlenecek. Oyun paketleri satın alan Maceracılar hem Steam platformunda hem de resmi internet sitesinde %70 indirim alacaklar.

3-yil-donumu-ve-calpheon-soleni-black-desert-turkiyemenada (2)

Tüm bunlara ek olarak uzun süredir beklenen Calphe:ON Şöleni için etkinlik tarihi belli oldu! Tüm platformlardan Maceracıların, katılmaya teşvik edildiği bu etkinlik 5 Aralık tarihinde düzenlenecek. Calphe:ON Şöleni etkinliği sırasında, tüm platformlar için güncelleme yol haritası ortaya çıkacak ve Maceracılarla daha yakından etkileşim kurmak için çeşitli programlar olacak.

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.