Acer Oyun Severleri Büyük İndirim Fırsatlarıyla Buluşturuyor
Acer Oyun Severleri Büyük İndirim Fırsatlarıyla Buluşturuyor

Acer Oyun Severleri Büyük İndirim Fırsatlarıyla Buluşturuyor! Dünyanın en iyi oyuncularını bir araya getiren Intel® Extreme Masters e-sporun şampiyonlarını belirlemeye hazırlanırken bu önemli turnuvanın global iş ortağı Acer, şubat ayı boyunca her zaman kazanmayı seven oyun tutkunlarını hedefliyor.

Gelişmiş grafik özellikleri ve üstün termal teknolojileri ile Acer dizüstü bilgisayarlar, e-spor profesyonelleri için yepyeni deneyimlere ön ayak oluyor. Acer’ın, Predator markasıyla resmi global iş ortağı olmaya devam ettiği ve artık önemli bir parçası haline geldiği dünyanın en prestijli e-spor etkinliği olan Intel® Extreme Masters, bu iş birlikleri arasında öne çıkıyor.

Intel® Extreme Masters, 28 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında oyun ve e-sporla dolu baş döndüren bir haftasonu ile en iyi takımları karşı karşıya getirirken Acer, şubat ayındaki büyük indirimlerle oyunseverlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Ezber bozan tasarımlarıyla göz dolduran ve kasasında yenilikçi teknolojiler barındıran Acer Nitro 5 ve Predator Helios 300 dizüstü bilgisayarlar, ay boyunca indirimli fiyatlarıyla kullanıcıların karşısında olacak.

Oyuncular İçin Sınıfının En İyi Donanımları

Acer’ın büyük indiriminde kaçırılmayacak fırsatlardan biri olan ve Intel® Core™ i7 işlemcileriyle dikkat çeken Predator Helios 300, 17,3 inçlik Full HD ekranında 120Hz yenileme hızı sunuyor. En hızlı olmak isteyen oyun tutkunlarını ve profesyonel oyuncuları hedefleyen Helios 300, 16 GB RAM’e sahipken, 1 TB HDD ve 512 GB SSD’ye kadar depolama seçeneği ile oyuncularla buluşuyor. Predator Helios 300’de ayrıca NVIDIA® GeForce® RTX™ 2060 veya NVIDIA® GeForce® GTX 1660Ti ile 6 GB belleğe sahip grafik kartlarından birini seçmek mümkün.

Predator markasının dikkat çekici tasarım detaylarının yanı sıra ileri teknolojilerini de kasasında barındıran Helios 300’de özel tasarımlı soğutma sistemi ve Acer’ın 4’üncü nesil AeroBlade 3D fanları dikkat çekiyor. Acer’ın PredatorSense özel yardımcı uygulaması ise kullanıcıların tek arayüzden hem fan hem de sistem durumu gibi pek çok özelliği ayrıntılı olarak görüntüleyip kontrol etmesini sağlıyor.

Nitro 5’le Liderlik İçin Oyna

İndirim dönemi boyunca 15,6 inç Full HD ekranlı Acer Nitro 5’in Intel® Core™ i5 ve i7’li konfigürasyonlara sahip 120Hz yenileme hızı sunan ekran seçeneğiyle bulmak mümkün. Yüksek yenileme hızı sayesinde görüntülerde gecikme yaşatmayan Nitro 5, kullanıcılara, başarılı performans ve eksiksiz bir oyun deneyimi vadediyor. 16 GB’a kadar RAM seçeneklerine sahip dizüstü bilgisayarda NVIDIA® GeForce® GTX 1650 ile 4 GB ekran kartıyla sunuluyor. İndirimli fiyatlarıyla takılma yaşatmayan oyun deneyimini bütçe dostu fiyat etiketleriyle sunan Nitro 5’te 1 TB HDD’a ek olarak 256 GB SSD depolama seçeneği mevcut.

Acer Oyun Severleri Büyük İndirim Fırsatlarıyla Buluşturuyor!

Fiyat ve Bulunabilirlik

1 Şubat 2020 tarihi itibarıyla Acer Predator Helios 300, 8.299 TL; Acer Nitro 5 ise 5.299 TL’den başlayan indirimli fiyatlarla satışta olacak.