Aktarım Güncellemesi ve Yeni Yıl Etkinlikleri Black Desert'te
Aktarım Güncellemesi ve Yeni Yıl Etkinlikleri Black Desert'te

Aktarım Güncellemesi ve Yeni Yıl Etkinlikleri Black Desert’te! Yeni yılın gelmesiyle birlikte Black Desert Türkiye ve MENA’da kutlama etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Maceracılara birçok özel ödül verilen etkinliklerin düzenlenmesiyle birlikte sınıflar arası kullanılabilen Aktarım Güncellemeleri sayesinde artık yeni yılı beklemek daha keyifli! Maceracıların, Steam Kış İndirimi’den ise18 Aralık 2019 – 1 Ocak 2020 tarihleri arasında faydalanması mümkün.

Black Desert Türkiye ve MENA, tatil sezonunun gelmesiyle birlikte, Maceracılar için Aktarım Güncellemesi ve özel etkinlik hazırlıyor. Yıl sonuna kadar devam edecek etkinliklere her hafta bir yenisi daha ekleniyor. Bu sayede Maceracılar, diledikleri etkinliği seçip oyunu daha keyifli oynayabilecek.

Aktarım Güncellemesi için sırada “Musa” ve “Maehwa” var!

Black Desert Türkiye ve MENA’da yeni yıl kutlamaları için birçok sınıfa Aktarım Güncellemesi geldi. Geçtiğimiz hafta Valkyrie ve Avcı sınıfları için gelen güncelleme, bu hafta “Musa” ve “Maehwa” sınıfları için geliyor. Maceracılar, kendi sınıflarını daha çok geliştirebilmek için “Musa’nın İradesi” ve “Maehwa’nın İnancı” becerilerinden yararlanabilecek. Bu becerileri kullanabilmeleri için Maceracıları bekleyen şartlar 56’ncı seviyeye ulaşmış ve bazı Kara Ruh görevlerini tamamlamış olmak! Kutlamalar ile gelen bu güncellemeler sayesinde Maceracılar ana silahlarını geliştirerek kendi sınıflarına daha fazla güç katabilecek.

56 ile 60 aralarındaki seviyeye ulaşan Maceracılar, ulaştıkları seviyeye bağlı olarak [Etkinlik] Eşya Düşürme Artış Parşömeni (60 dk.) ve Valks’ın Tavsiyesi (35-45)’nin de dahil olduğu birçok özel ödül kazanma hakkına sahip olacak.

Black Desert Türkiye ve MENA’da yeni yıl karlar içinde kutlanıyor

Yeni yıla özel birçok etkinliğin yanı sıra, yıl sonuna tamamen yaklaşılmasıyla birlikte artık etkinlikler de karla kaplı! Maceracıları bu hafta kar topları ve Dede Cron bekliyor. 31 Aralık 2019 tarihine kadar birçok köyde rastgele belirerek çeşitli hediyeler dağıtacak Dede Cron, Maceracıları verdiği özel ödüllerle çok sevindirecek. Bunun yanı sıra Maceracıların çocuk NPC’lere hediye göndererek “Kar Tanesi Tohumu” elde edebilecekleri [Etkinlik] Kar Tanesi Tohumu etkinliği, 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek.

Maceracılar, yeni yıl atmosferinin tamamen içine girebilmek için daha önceden katıldıkları avcılık, toplayıcılık ve balıkçılık gibi özel etkinliklerden kazandıkları eşyalar ile kardan adam yapabilecek. Birçok etkinlik seçeneğinin arasında oyun zamanı meydan okumasını tamamlama etkinliği de yer alıyor. Bu etkinliği tamamlamak için Maceracıların yapması gereken şey ise nadir bulunan aksesuar kutusuyla birlikte “Kar Tanesi” almak.

Son olarak, daha önceki güncellemelerde yer alan Guardian için ön hazırlık 24 Aralık 2019 tarihinde başlıyor. Maceracılar, Guardian’ı daha önceden yaratmışlarsa birçok özel ödülü bu sayede kazanabilecek!