Black Desert İçin Büyük Sürprizler G-Star 2019’da Açıklanacak!
Black Desert İçin Büyük Sürprizler G-Star 2019’da Açıklanacak!

Black Desert İçin Büyük Sürprizler G-Star 2019’da Açıklanacak! Black Desert Mobile’ın gelmesiyle birlikte, oyuncular için Black Desert evrenine ücretsiz olarak giriş yapma şansı doğdu. Black Desert ekibi herkesin heyecanla beklediği birçok yeniliği ve gelecekte oyuncuları neler beklediğini G-Star 2019 ve devamında Pearl Abyss Connect 2019’da açıklayacak!

 Maceracılar için Black Desert Türkiye ve MENA’da düzenlenen özel etkinliklere katılmanın tam zamanı! Oyunun ücretsiz oynanabilmesiyle birlikte, Pearl Abyss’in yeni projelerini 14 Kasım’daki G-Star 2019 etkinliğinde duyurmasını heyecanla beklerken, özel öğeler de Maceracılar için hazırlanmaya devam ediyor. Özel ödüllerle dolu etkinlikler bu hafta Black Desert Türkiye ve MENA’da.

Black Desert İçin Büyük Sürprizler G-Star 2019’da Açıklanacak!

Black Desert evrenine girmek için Black Desert Mobile’ı deneyin!

Maceracılar artık Black Desert Mobile ile ücretsiz olarak Black Desert Türkiye ve MENA’nın tadını doyasıya çıkarabilecekler! Mobil sürüme yeni başlayan veya hali hazırda oynayan Maceracıların herhangi bir satın alma yapmadan Black Desert Türkiye ve MENA deneyimini yaşama fırsatı duyuruldu. Maceracılar Black Desert Mobile’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve kalıcı erişim elde etmek için kaydolabilirler. Kalıcı erişim kodları sınırlı sayıda ve yalnızca 31 Aralık’a kadar geçerli.

Muhteşem sürprizler ile Pearl Abyss G-Star 2019’da!

Kore’nin en büyük oyun zirvesi G-Star 2019’a sayılı günler kaldı. Pearl Abyss’in G-Star’da açıklayacağı yeni projeleri için beklentiler de artıyor. Heyecan, 27 Kasım tarihine kadar gerçekleşecek olan Pearl Abyss Connect 2019 Kutlama Ödülleri etkinliği ile Black Desert Türkiye ve MENA’da devam edecek. Maceracılar, bu dönemde her gün oyuna giriş yaparak Shakatu’nun Lüks Kutusu, Kamasylve Kutsaması ve Shakatu’nun Nişanı gibi çeşitli oyun içi eşya ödüllerinin sahibi olabilirler. Maceracılar ayrıca Black Desert Türkiye ve MENA’ya gelen tatlı cazibeleri keşfetmeye başlayabilir. 20 Kasım’a kadar canavarları alt eden, balıkçılık yapan veya toplayıcılıkla uğraşan Maceracılar, [Etkinlik] Çikolata Çubuğu Kutusu dönüştürülebilen [Etkinlik] Çikolata Çubuğu ve [Etkinlik] Ambalaj Kağıdı elde etme şansına sahip olabilirler. Ayrıca bu ödüller Meydan Okuma (Y) tamamlanarak oyun süresine bağlı olarak da kazanabilirler.

İkinci yıl dönümü etkinlikleri geliyor!

Ayrıca, Black Desert Türkiye ve MENA’nın ikinci yıldönümüne 30 gün kaldı. Yaklaşan yıl dönümü kutlamaları kapsamında 13 Kasım tarihine kadar özel bir etkinlik gerçekleşecek. Maceracılar ikinci yıl tebrik videoları çekerek [Etkinlik] Değerli Paket (7 gün) kazanmak için resmi internet sitesinin duyurular kısmındaki direktifleri takip edebilirler. Kazananlar ayrıca 500’er İnci’nin de sahibi olacak.

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi için tr.playblackdesert.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.