teknofark-black-desert-mobile-yeni-sura-sinifini-tanitiyor

Pearl Abyss, bugün yeni Sura sınıfının Black Desert Mobile’da çıkış yaptığını duyurdu. Maceracılar artık oluşturmayla birlikte uyanışa geçecek olan bu yeni yakın dövüş bazlı ninja karakterle oynayabilecek ve onunla level atlayarak 1000 İnci kazanabilecek.

black-desert-mobile-yeni-sura-sinifini-tanitiyor (1)

Rakiplerine Korku Salan Bir Gölge

Black Desert Mobile karakter listesine katılan 17. sınıf olan Sura, düşmanlarını fethetmek için Black Desert’ın engin dünyasına geliyor. Sura, altı efsanevi katanadan dövülerek oluşturulan zarif bir ana silah olan Katana ile bir tür kılıç kını görünümündeki Sheath adlı alt silahını kullanacak.

Sura bu silahlarıyla, savaş alanında düşmanlarını kesmek için hızlı ve güçlü darbeler savuran bir gölge gibi hareket edecek. Ayrıca, rakiplerine kalıcı acı veren Shadow Break (Gölge Kırılması) ve Katanalarını kullanarak korkunç bir dizi saldırıyı açığa çıkaran Twin Fang (İkiz Sivri Diş) gibi ölümcül becerileri kullanarak rakiplerine korku salacak.

black-desert-mobile-yeni-sura-sinifini-tanitiyor (2)

Yeni Sınıfın Gelişine Özel Yeni Etkinlik

Sura sınıfının gelişini kutlamak için 7 Haziran’a kadar devam edecek bir level atlama etkinliği de düzenlenecek. Etkinlik süresince Sura sınıfı ile level atlayan Maceracılar, ulaştıkları levele bağlı olarak 1000 İnci ve Çöl Kamuflajı Kıyafeti gibi çeşitli özel ödüller kazanabilecek.

Sura’nın sınıf önizlemesini buradan izleyebilir ve daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.