black-desert-mobileda-uyanis-guncellemesi

Black Desert Mobile evreninde Maceracılar artık güçlerini farklı şekillerde de kanıtlayabilecek. Yeni gelen Uyanış Güncellemesi ile Maceracılar sınıflarını daha fazla güçlendirerek rakiplerini geride bırakacak!

Pearl Abyss, bugün yeni “Uyanış” beceri sisteminin Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Deneyimli Maceracılar artık karakterlerine daha fazla güç vermek için yeni bir dizi beceri ve silahın kilidini açabilecekler.

Striker dışındaki tüm sınıflar artık Maceracıların savaş alanında tamamen yeni bir savaş stili yaşayacağı bir şekilde uyandırılabilecek. Yeni silahlar ve beceriler karakterlerinin maksimum HP ve CP’lerini daha da artıracak. Lv. 56 ve üstü olan ve Kara Ruh’tan aldıkları özel görevi tamamlayan Maceracılar bu yeni sistemi deneyimleyebilecek.

Yeni Aksesuarlar ile Daha Güçlü Maceracılar

Buna ek olarak, Maceracılar artık aksesuarlarını Black Desert Mobile’da daha da güçlendirebilecekler. Daha güçlü aksesuarlara sahip Maceracılar, daha fazla AP ve DP kazanmak için Awakened Enchantment sistemini de kullanabilecekler.

Son olarak, Maceracılar karakterlerini hızla geliştirmek için Mega Büyüme Artışı’nı kullanabilecekler. Bu özellik ile leveli daha düşük karakterleri için daha fazla EXP puanı ve daha yüksek eşya düşürme oranı elde edebilecekler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.