Black Desert Tüm Maceracılara Olağanüstü J'nin Hassas Çekici Hediye Ediyor!

Black Desert Tüm Maceracılara Olağanüstü J’nin Hassas Çekici Hediye Ediyor! Pearl Abyss bugün Black Desert’taki tüm yeni ve mevcut maceracılara “J’nin Hassas Çekici”ni hediye edeceğini duyurdu. Güçlü çekiç, Black Desert’ın 1 Nisan Şaka Günü bildiriminde ilk kez ortaya çıktı ve maceracılar arasında merak uyandırdı.

Black Desert Tüm Maceracılara Olağanüstü J'nin Hassas Çekici Hediye Ediyor!

Büyük Avantajlar Sunan Bir Hediye Maceracıları Bekliyor!

J’nin Hassas Çekici, yükseltme derecesinin düşmesini veya aksesuar yükseltme aşamalarında başarısız olunduğunda parçalanmayı önleme gücüne sahip. Bu sayede maceracılar, özellikle de tecrübeliler, Cron Taşları harcamadan istedikleri aksesuarı yükseltmeyi deneyebilecekler. Çekiç bugünden itibaren 27 Kasım’a kadar elde edilebilecek.  

Çekicin bu olağanüstü gücüyle, oyuna yeni başlamak veya geri dönmek için mükemmel bir zamanlama! Çünkü çekiç aynı zamanda para karşılığında satılabiliyor. Çekiç için belirlenen piyasa açılış fiyatı yaklaşık 35 milyar Gümüş Para, ki bu da yeni ve geri dönen maceracılar için büyük bir avantaj anlamına geliyor.

J’nin Hassas Çekici Nasıl Elde Edilir?

J’nin Hassas Çekici’ni elde etmek için gereken koşullar aslında oldukça basit. Zira sadece oyunun tadını çıkararak ve hikayeyi takip ederek kolayca elde edilebiliyor. Özellikle, maceracılar 200 saatlik oyun süresine ulaştıklarında, Lv. 61 ve üzeri karaktere sahip olduklarında ve Mediah’ın ana görev serisini tamamladıklarında bu ödüle otomatik olarak sahip olabilecekler. Çekiç, gerekli şartlar sağlandığında, Meydan Okuma menüsünden elde edilebilecek.

Ayrıca, maceracılar Meydan Okumaları tamamlama, Yaşam aktiviteleri ve elbette canavarları yok etme gibi çeşitli oyun içi aktiviteler aracılığıyla da “[Etkinlik] İç Isıtan Rüya Nişanı” kazanabilecekler. Biriken nişan sayısına göre, bunları Valks’ın Tavsiyesi (+150), Eski Ay Üst Sınıf Kutusu, 500 Cron Taşı ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli değerli eşyalar elde etmek için takas edebilecekler. 

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.