Black Desert Türkiye ve MENA Tatil Sürprizleri Artarak Devam Ediyor!
Black Desert Türkiye ve MENA Tatil Sürprizleri Artarak Devam Ediyor!

Black Desert Türkiye ve MENA Tatil Sürprizleri Artarak Devam Ediyor! Black Desert Türkiye ve MENA yeni yıl kutlamaları hız kesmeden devam ediyor. Maceracılar için yıl sonu hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Arka arkaya gelen kutlama etkinliklerinin hepsi ayrı sürprizlerle dolu! Yeni sınıf Guardian’ın oyuna daha erken gelmesiyle birlikte bu yeni sınıfı önceden oluşturan Maceracıları çeşitli ödüller bekliyor olacak.

Yıl sonunun yaklaşmasıyla birlikte yeni yıl tatil kutlamaları artarak Black Desert Türkiye ve MENA’ya dahil oluyor. Son gelen güncellemelerle birlikte Maceracılar için çeşitli ödüller ve yeni görevler oyuna ekleniyor.

Maceracılar, yeni yılı “Guardian” eşliğinde kutlayacak

Yeni sınıf “Guardian” resmi olarak Black Desert Türkiye ve MENA’ya geliyor! Oyuna dahil olacağı daha önceden belirtilen yeni sınıf “Guardian” yakın bir zamanda oyuna yeni bir güncellemeyle dahil olacak. Maceracılar, “Guardian” sınıfını keşfederken aynı zamanda yeni yıl kutlama etkinlikleri ve çeşitli ödüllerin tadını çıkarabilecek.

22 Ocak 2020 tarihinde oyuna gelmesi beklenen yeni “Guardian” sınıfı için ön oluşturma dönemi başlıyor. Bugünden itibaren bu yeni sınıf için ön oluşturma yapan Maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA resmi internet sitesinde yer alan ön oluşturma sayfa aracılığıyla çeşitli oyun içi ödüller kazanacak.

Uzun zamandır yeni yıl kutlamaları kapsamında oyuna birçok etkinlik ve çeşitli ödüller dahil oluyordu. Hız kesmeden devam eden kutlamalar bu hafta da devam edecek. Bu hafta, Black Desert Genel Yapım Sorumlusu J tarafından gelen mektup ile birlikte 25 Aralık 2019 tarihinde Maceracılar görevi tamamlayarak Değerli Boss Kutusu hediyesini alabilecek.

Ayrıca, canavar avlama yoluyla elde edilebilecek tüm eşyaların elde edilme şansı artı yüzde 50 artıyor! Otomatik Balık Avlama süresi yüzde 50 azalırken, Maceracıların Dünya Boss’u yenmeleri halinde Boss Ekipmanı elde etme olasılığı yüzde 50 artacak.

Black Desert Türkiye ve MENA Tatil Sürprizleri Artarak Devam Ediyor!

Bu hafta Aktarım Güncellemesi “Kunoichi” ve “Ninja” sınıfında!

Black Desert Türkiye ve MENA’da birkaç haftadır devam eden sınıflar arası Aktarım Güncellemesi bu hafta “Kunoichi” ve “Ninja” sınıfları arasında olacak! Maceracılar bu sınıfları uyandırdıklarında, Kara Ruh özel görevlerini tamamlayabilecek. Görevleri tamamladıktan sonra Maceracılar kendi sınıflarını geliştirebilmek için silahlarını güçlendirmeye devam edebilecek. Ayrıca 24 Aralık 2019 00.00’dan, 15 Ocak 2020 tarihindeki bakıma kadar, yeni yıl kutlamaları kapsamında 56 ve 60 seviyeleri arasında olan Maceracılara oyun içi özel hediyeler verilecek.