Black Desert Türkiye&MENA evreninde Maceracıların büyük avantajlar sağlayan ve sınıflarını geliştirmek için kazanmaları gereken ödüllere sahip olabilecekleri 3. yıl dönümü  kutlamaları hız kesmeden devam ediyor!

black-desert-turkiyemenada-3-yil-donumu-kutlamalari-devam-ediyor-2

Pearl Abyss, 3. yıl dönümü kutlamalarının bu hafta da Black Desert Türkiye&MENA’da devam edeceğini duyurdu. Maceracılar kutlamanın tadını çıkararak, sürpriz ödüller kazanma şansı yakalayabilecekler.

Maceracıların görev serisini tamamlamak için Rulupee tarafından sağlanan ipuçlarını kullanabileceği 3. yıl dönümü özel görevleri artık Black Desert evreninde yerini alıyor. 22 Aralık tarihine kadar özel görevleri tamamlayan Maceracılar, 340 adete varan Cron Taşı kazanabilecekler.

3. Yıl Dönümü Kutlamalarıyla Black Desert Evreninde Ödül Şenliği

black-desert-turkiyemenada-3-yil-donumu-kutlamalari-devam-ediyor-3

Etkinlikler boyunca aynı zamanda, Maceracıların değerli ödüller kazanmaları için özel giriş ödülleri etkinliği düzenlenecek. Oyuna her gün giriş yapıldığında Maceracılar, Büyücü Hayaletçik, Parıltılı Shakatu Nişanı ve 150 Cron Taşı gibi özel eşyalara sahip olma şansı yakalayacak. Ayrıca 15 Aralık tarihine kadar Meydan Okumalar yoluyla da giriş ödülleri verilecek. Bu ödüllerin arasında yer alan bazı eşyalar ise Güzel Aksesuar Kutusu, Dondurma, ve Afacan Yavru Aslan olacak.

black-desert-turkiyemenada-3-yil-donumu-kutlamalari-devam-ediyor-1

Tüm bunların yanı sıra, 16 Aralık tarihine kadar 24 saat boyunca %50 Eşya Düşürme Oranı uygulanacak. Maceracılar bu etkinlikten yararlanarak olabildiğince çok değerli eşya toplayarak sınıflarını daha da güçlendirebilecek.

Black Desert Türkiye&MENA ile ilgili daha fazla bilgi almak için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.