black-desert-turkiyemenada-maceracilara-ozel-cesitli-oyun-ici-etkinlikler

Black Desert, Maceracıların sınıflarını geliştirmelerini kolaylaştıran etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. Oyuna yeni dahil olan etkinlikler sayesinde Maceracılar, yeni maceralara atılırken birçok ödül ve bonus kazanabilecekler.

Pearl Abyss bugün, çeşitli etkinliklerin ve ödüllerin oyuna dahil olduğunu açıkladı. Maceracılar artık, karakterleri için faydalı ödüller verecek çeşitli etkinliklere katılabilecekler.

Sona eren küresel çaplı Gizli Görevlere Meydan Oku etkinliğinin ardındaki gerçekleri ortaya çıkarmak için Dünya Sıralamasına göre özel bir Hot Time etkinliği gerçekleşecek. Black Desert Türkiye&MENA’daki Maceracılar, 16 Eylül tarihine kadar canavarları yenerek %20 Eşya Düşürme Oranı elde ederken, Kzarka, Karanda ve Kadim Khutum gibi Dünya Bosslarını yendiklerinde ise Boss Ekipmanı elde etme şansları iki katına çıkarabilecekler.

Laytenn’e Meydan Oku, Özel Ödüller Kazan!

Dahası 23 Eylül tarihine kadar Laytenn çeşitli yerlerde rastgele ortaya çıkacak. Bu güçlü canavarı yenen Maceracılar Laytenn’in Eser Kutusu eşyasını elde edecekler ve bu özel kutudan Laytenn’in Güç Taşı ve Kadim Ruh Tozu gibi özel eşyalar alabilecekler. Laytenn’in zorluk seviyesi, yakındaki Maceracının level seviyesine bağlı olacak.

Son olarak, yeni Hashashin sınıfının çıkışı ve Sonbahar Sezonunun gelişini kutlamak için özel bir paket indirimi yapılacak. 16 Eylül tarihine kadar, Maceracılar hem resmi internet sitesi hem de Steam üzerinden %70 indirimle paket satın alabilecekler.

Black Desert Türkiye&MENA ile ilgili daha fazla bilgi için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.