black-desert-turkiyemenada-yeni-etkinlikleri-kesfet-cesitli-oduller-kazan

Black Desert Türkiye&MENA’da yeni etkinlikler sizleri bekliyor. İşte değerli ganimetlerle dolu yeni etkinliklerden bilgiler.

Pearl Abyss bugün, Maceracıların çeşitli eşyalar elde edebilmeleri için çok sayıda oyun içi etkinliğin Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar ayrıca bu etkinliklere katılarak çeşitli ek güçlendirmeler elde edebilecekler.

black-desert-turkiyemenada-yeni-etkinlikleri-kesfet-cesitli-oduller-kazan

Ekstra Yaşam EXP Parşömeni ve Nadir Boss Mobilya Kutusu da dahil olmak üzere harika ödüller sağlayacak günlük giriş meydan okumaları etkinliği artık Black Desert Türkiye&MENA’da! Oyuna giriş yapan Maceracılar 23 Şubat tarihine kadar her gün özel eşyalar ve güçlendirmeler kazanabilecekler. Bu meydan okumalar her aile için yalnızca bir kez tamamlanabilecek.

Dünya Bosslarını Alt Et, Değerli Ganimetler Kazan

Black Desert Türkiye&MENA’da yeni etkinlikler, yeni bosslar, yeni ganimetler.

Maceracılar artık Dünya Bosslarına karşı savaşarak ve Parıldayan Yüzükler elde edebilecek. 24 Şubat tarihine kadar Kzarka, Nouver, Kutum veya Karanda’yı alt edenler, Parıldayan Yüzük’ü ganimet olarak kazanma şansı yakalayacak. Bu yüzük daha sonra Ogre Yüzüğü ve Şahmeran Kemeri gibi ek eşyalar sağlayan özel bir eşya olan Bir Maceracı’nın Mirası ile takas edilebilecek.

black-desert-turkiyemenada-yeni-etkinlikleri-kesfet-cesitli-oduller-kazan

Ayrıca 24 Şubat tarihinde Merv Paleti etkisinin Değerli Paketlere ekleneceği özel bir güncelleme yapılacak. Merv’in Paletini ve Değerli Paketlerini ayrı ayrı kullanan Maceracılar, bu güncelleme sayesinde daha fazla avantaj elde edecekler. Her iki eşyaya da zaten sahip olanlar, bu iki eşyanın kalan süresine bağlı olarak bir Merv Paleti alabilecekler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.