black-desert-turkiyemenaya-kiraz-cicegi-etkinlikleri-geliyor

Black Desert Türkiye&MENA’ya Kiraz Çiçeği Etkinlikleri Geliyor! Maceracılar, Black Desert evreninde baharın gelişini özel etkinliklerle kutluyor. Oyuna bu hafta dahil olan çeşitli bahar temalı etkinlikler sayesinde birçok özel ödül dağıtılacak. Balıkçılık, toplayıcılık ve avcılıkla beraber Maceracılar daha çok eşya elde edebilecek. Bununla birlikte en güzel etkinlik fotoğrafı çeken Maceracıları özel ödüller bekliyor! 

Black Desert evrenine baharın gelmesiyle birlikte, Maceracıları eğlendirmek için çeşitli ödüllerin dağıtılacağı mevsim etkinlikleri düzenleniyor. Bugünden itibaren oyuna dahil olacak olan yenilenen Shakatu Nişanı ve Kiraz Çiçeği etkinlikleri, oyuna farklı bir heyecan katacak. 

Maceracılar için özenle hazırlanan bir diğer içerik ise yenilenen Shakatu Nişanı etkinliği. Maceracılar artık eşyayı Shakatu’nun sağ kolu Dellus ziyaretiyle takas edilebilecek. Ayrıca yeni eklenen Parıltılı Shakatu Nişanı da, Shakatu’ya oldukça yakın konumda bulunan Raomi aracılığıyla takas edilebilecek. Bu Nişanlar, Maceracılara görevleri tamamlamalarında yardımcı olacak Altın Külçesi, Valks’ın Tavsiyesi ve Uyanış Silahı Takas Kuponu dahil olmak üzere birçok özel ödül kazanma şansı sunacak. 

Kiraz Çiçeği Etkinliği , Black Desert Evreni Pembeye Boyanıyor 

Black Desert Türkiye&MENA toprakları pembeye boyanırken, Maceracılar artık çeşitli Kiraz Çiçeği etkinliklerine katılabilecek. 1 Nisan tarihine kadar Maceracılar, satın aldıkları Kiraz Çiçeği Tohumu ile  Kiraz Çiçeği Ağacı yetiştirerek Bahar Kokuları Saçılan eşyası elde edebilecekler. Yanı sıra aynı etkinlik döneminde Maceracılar, avcılık, toplama ve balık tutma yolu ile ekstra buff etkisi alabilecekleri etkili yeni eşyalar elde edilebilecek. Dahası 8 Nisan tarihine kadar Bahar Kokuları Saçılan eşyası toplayarak belirlenmiş NPC’ler aracılığıyla çok çeşitli ödül kutularıyla takas edilebilecek. 

Son olarak, Black Desert Türkiye&MENA ekibi Maceracıları Kiraz Çiçekleriyle bezeli en iyi fotoğrafları çekmeye davet ediyor. 31 Mart tarihine kadar katılmak isteyenlerin oyun içi ekran görüntüleri alarak resmi internet sitesinin Yaratıcı İçerikler sekmesine yüklemeleri gerekiyor. Katılan herkese Merv Paleti verilirken, ilk 10’a giren en iyi Maceracıya Eski Ay Gizli Kitabı ve Kamasylve Kutsaması verilecek.