Teknofark-black-desert-turkiyemenaya-son-aktarim-guncellemesi-geldi

Uzun zamandır her hafta yeni sınıflar için oyuna dahil olan Aktarım Güncellemeleri artık tamamlanıyor. Black Desert Türkiye&MENA’nın son Aktarım Güncellemesi oyuna geçtiğimiz aylarda eklenen Guardian sınıfı için geliyor. Maceracılar bu gelişmeyi birçok özel etkinlikle kutlayabilecek. Ayrıca, Sevgililer Günü etkinliklerinin ardından oyunda romantik anlar yaşatacak Beyaz Gün etkinliği ise Maceracıları bekliyor! Bu hafta Black Desert Türkiye&MENA oynayanlar birçok özel etkinliğin tadını çıkarabilecek.
Black Desert Türkiye&MENA’da uzun soluklu Aktarım Güncellemesi serisi artık sona ulaştı. Oyuna son eklenen Guardian sınıfı da bugünden itibaren Aktarım yapabilecek. Maceracılar, Aktarım Güncellemesi’nin tamamlanmasına özel çeşitli etkinliklere katılırken oyuna son dahil olan Guardian sınıflarını daha güçlü hale getirebilecekler.

Black Desert evrenine dahil olan son Aktarım Güncellemesi ile Maceracılar, Aktarım Becerilerini öğrenerek Guardian sınıflarına level atlatabilecekler. Maceracılar bir dizi Kara Ruh görevini tamamlayarak Lv. 56 ve üzeri becerilerin kilidini açma şansına erişebilecekler. Lv. 56 ve Lv. 60 arası seviyelere ulaşanlar, ulaştıkları levele bağlı olarak özel ödüller kazanacaklar. 18 Mart tarihine kadar, Maceracıların 180 dakika sürecek Beceri EXP +%300 alabilecekleri av bölgelerinde rastgele Gizemli Şövalye ortaya çıkacak. Bununla birlikte Maceracılar 2 saat sınırlı olacak şekilde Meydan Okuma Ödülleri yoluyla her 30 dakika bir özel eşyalara sahip olabilecekler.

Aktarım Güncellemesi ile Birlikte Özel Etkinlikler Devam Ediyor

Her güncellemesiyle birlikte Maceracılara birçok yeni özel etkinlik sunan Black Desert evrenine bu hafta da birçok özel etkinlik geldi.
Black Desert Türkiye&MENA’ya Sevgililer Günü etkinliğinden sonra, bir diğer romantik etkinlik olan Beyaz Gün etkinliği geldi. 18 Mart tarihine kadar, Maceracılar canavarları yenerek, balıkçılık veya toplama yaparak Tatlı Şeker Kesesi elde edebilecekler. Tatlı Şeker Kesesi, değerli eşyalar ile takas edilebilecek ya da özel bufflar için kullanılabilecek.
Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye ve MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.