black-desertta-netflix-orijinal-yapimlarindan-cursedu-konu-alan-crossover-etkinligi-basladi

Pearl Abyss, Black Desert’ta popüler streaming servisi Netflix’in kısa süre önce yayınlanan orijinal yapımlarından Cursed’ü konu alan bir crossover etkinliği başlattı. Tüm platformlarda yayınlanacak olan bu içerikte Cursed temalı bir görev serisi yer alıyor.

Cursed içeriği, Black Desert Online’a 29 Temmuz’da dahil olacak. Diğer yandan Black Desert Online, crossover etkinliğini kutlamak ve katılımı herkes için mümkün hale getirmek için an itibariyle blackdesertonline.com sitesi üzerinden Kuzey Amerika ve Avrupa bölgeleride ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Yeni Maceracılar, 50. level’a ulaşmaları halinde oyuna süresiz olarak erişim sağlama hakkını da kazanabilecek.

Cursed’ü konu alan içerik, Xbox ve PlayStation 4’e 5 Ağustos’ta eklenecek.

Black Desert’ı mobil cihazlar üzerinden oynayan Maceracılar ise heyecan verici görevlere hemen bugün başlama şansına sahip!

Oyuna eklenen yeni görevler, bir dizi karakter içeriyor ve gizemli bir şekilde Black Desert dünyasına taşınan Nimue ile korkunç Kızıl Paladinler’in hikayesine odaklanıyor. Oyuncular, üstlenecekleri görevlerde Nimue’yi Kızıl Paladinler’in tehdidine karşı savunmaya ve onun dünyasına geri dönmesine yardımcı olmaya çalışıyor.

Görevleri başarıyla tamamlayan Maceracılar, oyun içi eşyalarla takas edebilecekleri simgeler de elde edebilecekler.

Crossover etkinliği, en son haberler ve etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki farklı platformlara özel siteleri ziyaret edebilirsiniz.

Netflix dizisi Cursed hakkında daha fazla bilgi için lütfen Netflix resmi web sayfasını ziyaret edin.

Cursed Hakkında

Cursed, aynı adı taşıyan kitaptan uyarlama olup, Kral Arthur efsanesini kaderinde güçlü ve trajik bir hikayeye sahip Göl Kraliçesi’ne dönüşmek olan gizemli güçlere sahip genç kahraman Nimue’nin gözünden anlatıyor. Nimue, annesinin ölümünün ardından Güç Kılıcını teslim etmek için Merlin’i aramaya çıkar. Bu yolculukta ona beklenmedik bir arkadaş; genç paralı asker olan Arthur eşlik eder. Arthur ile çıktıkları yolda Nimue beklenmedik maceralara atılarak korkunç Kızıl Paladinler ve onların suç ortağı Kral Uther’e karşı bir cesaret ve isyanın sembolü haline gelecektir.

Çizgi roman efsanesi Frank Miller ve senarist Thomas Wheeler’ın kitabından uyarlanan dizide Katherine Langford (Ölmek İçin On Üç Sebep), Devon Terrell (Barry) ve Gustaf Skarsgård (Vikingler) rol alıyor.