Cadılar Bayramı Etkinlikleri Şimdi Black Desert Mobile’da

Cadılar Bayramı Etkinlikleri Şimdi Black Desert Mobile’da! Pearl Abyss bugün, Cadılar Bayramı etkinliklerinin Black Desert Mobile’da erişilebilir olduğunu duyurdu. Oyun ayrıca, daha kaliteli bir oyun ortamı sunan AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) teknolojisini de tanıttı.

Ürkütücü sezon sonunda Black Desert Mobile’a geldi. Maceracılar Kara Ruh ile Taş, Kağıt, Makas, Hayalet Bebek Mağazası ve Talish’in Şeker Geçidi gibi etkinliklerin keyfini çıkarabilecek.

Cadılar Bayramı Etkinlikleri Şimdi Black Desert Mobile’da

Cadılar Bayramı Etkinliklerle Geçecek

Bu yılki Cadılar Bayramı döneminde, Maceracılar Kara Ruh’a karşı taş, kağıt, makas oynayabilir ve çeşitli ödüller kazanabilirler. Maceracılar ne kadar çok kazanırlarsa, Kaos Kristalleri ve Maceracının Boyutsal Kristal Sandıkları gibi daha değerli ödüller alabilecekler.

Maceracılar ayrıca çeşitli bölgelerdeki canavarları alt edebilir ve Cadılar Bayramı temalı kamp süslemeleri, at teçhizatları ve daha fazlası için takas edilebilen Hayalet Bebekler kazanabilirler. Hem eğlence hem de değerli ödüller sunacak farklı özel Cadılar Bayramı etkinliklerine de erişilebilir.

Cadılar Bayramı Etkinlikleri Şimdi Black Desert Mobile’da

Son Teknoloji Black Desert Mobile’da

Buna ek olarak Black Desert Mobile, Computex 2021’de tanıtılan en son yükseltilmiş teknoloji AMD FSR’yi tanıttı. AMD FSR, yeni bir donanıma yükseltmeye gerek kalmadan standart performansın kare hızını artırır.

Düşük özelliklere sahip mobil cihazlar kullanan Maceracılar, kare hızında %220’ye varan bir artış yaşayabilecekleri AMD FSR’den yararlanabilecekler. Pearl Abyss, yüksek kaliteli oyun ortamları sunmaya devam etmek için AMD FSR’ye ek olarak çeşitli yeni teknolojik yenilikler sunmayı planlıyor.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Cadılar Bayramı Etkinlikleri Şimdi Black Desert Mobile’da!