teknofark-corsair-artik-black-desert-turkiyemenada-uyanisa-hazir

Corsair Artık Black Desert Türkiye&MENA’da Uyanışa Hazır! Pearl Abyss, bugün en yeni korsan sınıfı Corsair’in Black Desert Türkiye&MENA’da Uyanış için erişilebilir olduğunu duyurdu. Bugünden itibaren Maceracılar, yeni silahını kullanan Corsair’i yeni becerileriyle oynayabilecek.

 Corsair Uyanışa Hazır 

Uyanış yapmış Corsair, Maceracılara savaşta yardımcı olacak bir grup dost canlısı korsan su samuru grubu olan Zıplayan Balık Korsanları’nın kaptanıdır. Uyanış yapmış Corsair yeni güçlü yeteneklerini kullanırken, Zıplayan Balık Korsanları da düşmanları yenmeye yardımcı olmak için toplarını ateşler. Corsair yeni silahı Patraka’yı stratejik olarak yakın bir dövüş için bir kılıç veya uzaktan saldırmak için bir zıpkın olarak kullanmayı seçebilir.

corsair-artik-black-desert-turkiyemenada-uyanisa-hazir-2

Corsair’in temel Uyanış becerileri, onun düşmanlarını havadan bir vuruşla dilimlemek, zıpkınını ateşlemek, fırlatılan zıpkını geri çekerken düşmanlarını sisin içine sürüklemek ve Zıplayan Balık Korsanları’na gemilerinin devasa çapasını rakiplere doğru ateşleme emri vermek gibi çeşitli şekillerde saldırmasını sağlıyor.

 Black Desert’ta Yardım Etkinliği

Ayrıca, Yaz Sezonu’nun mezuniyetini kutlamak için çeşitli özel oyun için etkinlikleri de yapılıyor. Maceracılar tüm görevleri tamamladıktan sonra, karakterlerin hızlı gelişmesi için tasarlanmış özel bir sunucu olan Sezon Sunucusundan mezun olmayı seçebilirler. Mezun olan Maceracılar, PEN (V) Capotia Kolye de dahil olmak üzere ödüllere sahip olabilirler.

corsair-artik-black-desert-turkiyemenada-uyanisa-hazir-1

Son olarak, Türkiye’deki orman yangınları da dahil olmak üzere çok sayıda doğal afetten zarar gören dünyamızı desteklemek için özel bir etkinlik gerçekleştirilecek. 25 Ağustos’a kadar Maceracılar, bir Tohum Tüccarına Küçük Fidan vererek görevi tamamlayabilir ve Black Desert ekibinin bu etkinlikten sonra yapacağı ağaç fidanı bağışlarının bir parçası olabilir.

Daha fazla bilgi, Black Desert Türkiye&MENA’nın tr.playblackdesert.com adresindeki resmi web sitesinde bulunabilir.