esports-charts-ile-dunyanin-esporu-parmaklarinizin-ucunda

Global çapta yaptığı veri analizleri sayesinde espor dünyasının her noktasına değinen Esports Charts, tüm donanımı ile espor alanında hizmet vermeye devam ediyor.  Sağladığı güncel ve üst seviye bilgilerle kullanıcılar, dünyanın en büyük takımları, en özel turnuvaları ve en göz alıcı organizasyonları ile ilgili verilere tek bir kanaldan ulaşılabiliyor.

Espor dünyasının analitik aracı Esports Charts, esporu geliştiren ve yayın kanallarının güncel olarak verilerini paylaşan global bir hizmet olarak kullanıcılarıyla buluşmaya devam ediyor. Tamamen doğru verilerle çalışmalarına devam eden marka, profesyonel oyunculardan espora yatırım yapmak isteyen şirketlere kadar birçok kitleye hitap ediyor. Aynı zamanda dünya çapında esporun daha net bir şekilde anlaşılmasını hedefleyen Esports Charts en ufak ayrıntıya kadar tüm bilgileri kullanıcılarıyla paylaşıyor.

Dünya çapında esporun her yıl daha çok gelişmesiyle birlikte bu sektördeki ihtiyaçlar da gün geçtikçe artıyor. Esports Charts’ın sunduğu verilerin arasında büyük turnuvalar, espor takımları ve oyuncuları, yayın kanalları ve organizyon verileri gibi önemli bilgiler yer alıyor. Bu bilgiler sayesinde oyuncular heyecanla bekledikleri büyük turnuvaların güncel tarihlerini takip edebilirken, büyük markalar sponsor olabilecekleri profesyonel espor takımlarının verilerini Esports Charts sayesinde takip edebiliyor.

Tamamen Türkçe Espor Analiz Hizmeti

Esports Charts, 2020 yılında Gaming in Turkey, Oyun ve Espor Ajansı ile yaptığı iş birliği kapsamında artık Türkiye’de tamamen Türkçe hizmet veriyor. Ülkemizde gelişen espor sektörü için üst seviye bir gelişme olan bu iş birliği sayesinde global espor bilgilerine tamamen Türkçe ulaşılabiliyor.

Espor dünyasında yer alan, espor turnuvalarının oyunculara ve takımlara sosyal platformlarda getirdiği katkılar, izleyicilerin yayınlara kattığı yorumlar, takımların maç istatistikleri, espor etkinlik analizleri, oyunların gelişmeleri ve detaylı bilgileri, sponsorluk anlaşmalarına benzer birçok profesyonel veri için Esports Charts hizmeti artık Türkiye ve MENA’da da daha aktif olarak çalışmalarına devam edecek.

Gaming in Turkey ve Esports Charts partnerliği kapsamında daha fazla bilgi için özel olarak hazırlanan sayfadan detaylı bilgi alabilirsiniz: https://www.gaminginturkey.com/tr/esports-charts/