esports-charts-ve-gaming-in-turkey-turkiye-ve-mena-icin-guclerini-birlestiriyor

Türkiye’nin espor ve oyun ajansı olan Gaming in Turkey, yaptığı espor analizleri ile espor dünyasının gelişmesinde önemli rol oynayan Esports Charts ile Türkiye ve MENA bölgeleri için partner oldu. Oyun sektöründe yer alan bu iki önemli marka yaptığı çalışmalar ile espor dünyasına katkıda bulunmaya devam edecek.

Espor sektörünü geliştirme, veri toplama ve onları analiz etme hedefiyle kurulmuş olan Esports Charts, eşsiz analitik hizmetini tüm dünyayla paylaşmaya devam ediyor.  Türkiye ve MENA bölgelerinde ise Gaming in Turkey ile yaptığı partnerlik ile daha etkili geri dönüşler elde etmeyi hedefliyor. Bu hizmet sayesinde espor dünyasının daha adil bir alan olması, sponsorların ve organizatörlerin doğru kararlar vermesi de sağlanacak. Yapılan bu kapsamlı analizler sayesinde aynı zamanda da espor popülaritesi her geçen gün tüm dünyada daha çok artıyor. Gaming in Turkey iş birliği ile ilk olarak ülkemizin de espor sektöründe daha kapsamlı veriler elde etmesini sağlayacak Esports Charts çalışmalara başlıyor.

Sitesinde barındırdığı birçok kategori sayesinde zengin veri paylaşımı yapan şirket, aynı zamanda dünya çapında gerçekleşen profesyonel espor turnuvalarının hepsiyle ilgili anlık olarak gelişmeleri takipçileri ile paylaşıyor.  Ödül havuzu, canlı yayın esnasındaki anlık görüntülenmeleri, izlenme saatleri ve turnuvaların gerçekleştiği tarihleri kullanıcılar Esports Charts’ın internet adresi üzerinden takip edebiliyor.

Esports Charts’ın kurucularından Igor Krivich, ”Espor’un MENA bölgesindeki gün geçtikçe büyüyen gelişmesi açıkça görülüyor, özellikle Türkiye’de” dedi. “Bölgenin espor sektöründe, tam teşekküllü bir katılımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz ve bunu geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.” diye konuşan Krivich’e, Gaming in Turkey Genel Müdürü Uluç Ali Kırangil “Gaming in Turkey ekibi olarak, Esports Charts ile birlikte Türkiye’deki esporun gelişimine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Esports Charts ekibiyle ortak olarak çalışmak bölgemizdeki birçok başarılı proje ve başarının anahtarı olacak” sözleriyle katıldı.

Yeni takım ve oyuncuların espor dünyasına katılmasıyla birlikte rekabet her geçen gün daha da artıyor. Bununla birlikte toplanacak verilerin önemi de doğrudan artmakta. Esports Charts’ın oluşturduğu takım ve maç karşılaştırmaları ile profesyoneller, Gaming in Turkey işbirliği’nin bir parçası olarak Türkiye ve MENA bölgesinde en doğru verilere ulaşabilecek.  Bu kapsamda yer alan tahminler kategorisi ise espor dünyasındaki heyecanı artırmaya devam ediyor.

Espor dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olun 

Esports Charts ile espor dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olun!  Şirketin bünyesinde bulundurduğu çeşitli yayın programları, partner olduğu takımlar ve anlık olarak takip ettiği turnuvalar sayesinde espor dünyasına ait her detaya güncel olarak ulaşılabiliyor. Espor takımlarının yanı sıra sitesinde bulundurduğu birçok kategori ve yayın platformları ile oyun dünyasında yer alan yayıncılar hakkında da daha detaylı bilgilere sahip olunabiliyor.

Espor dünyasında yer alan, espor turnuvalarının oyunculara ve takımlara sosyal platformlarda getirdiği katkılar, izleyicilerin yayınlara kattığı yorumlar, takımların maç istatistikleri, espor etkinlik analizleri, oyunların gelişmeleri ve detaylı bilgileri, sponsorluk anlaşmalarına benzer birçok profesyonel veri için Esports Charts hizmeti artık Türkiye ve MENA’da da daha aktif olarak çalışmalarına devam edecek.

Gaming in Turkey ve Esports Charts partnerliği kapsamında daha fazla bilgi için özel olarak hazırlanan sayfadan detaylı bilgi alabilirsiniz: https://www.gaminginturkey.com/tr/esports-charts/