free-fire-turkiye-topluluk-kupasi-1-mucadelesi-icin-kayitlar-basladi (4)

Türkiye’de ilk defa resmi olarak gerçekleşecek Free Fire turnuvası olan Free Fire Türkiye Topluluk Kupası #1 için kayıtlar başladı. Toplamda 120 takımdan oluşacak turnuva için oyuncuları hem oyun içi hem de nakit para ödülleri bekliyor!

free-fire-turkiye-topluluk-kupasi-1-mucadelesi-icin-kayitlar-basladi

Global çapta birçok oyuncuya sahip olan Battle Royale oyunu Free Fire, Türkiye’deki oyuncularını yeni bir mücadeleye davet ediyor. Oyuncular Türkiye’nin ilk kupasına sahip olmak için hız kesmeyen mücadeleye dahil olacak. Bugün başlayan kayıtlar toplamda 4 gün sürecek ve 21 Aralık tarihinde son bulacak. Turnuvaya katılan oyuncular ise zafere giden yolda 1.lik ödülü dışında da ödül kazanma şansına sahip olacak.

Toplamda 480 oyuncunun yer alacağı turnuvada takımlar 4 kişilik ekipler olarak rakiplerine karşı mücadele edecek. Oyuncuların rakipleriyle karşı karşıya gelecekleri haritalar ise Bermuda ve Purgatory haritaları olacak. Final karşılaşmasına yükselme şansı kazanan oyuncuların ise çöl fırtınalarının zorlu şartlarıyla Kalahari haritasında kendilerini kanıtlamaları gerekecek.

Free Fire Türkiye Topluluk Kupası #1’de Booyah sahibi ol, ödülünü kap

21 Aralık tarihinde kayıtların bitmesiyle birlikte turnuvada mücadele edecek takımlar açıklanacak. Turnuvada yer alma hakkı kazanan takımlar 23 Aralık – 25 Aralık tarihleri arasında eleme maçlarına çıkacak. Toplamda 3 eleme turu olacak ve 1.eleme turunda 10’ar takımlık 12 lobi, 2.eleme turunda 12’şer takımlık 6 lobi ve 3.eleme turunda ise 12’şer takımlık 2 lobi oluşturulacak. 2 maç üzerinden Squad modunda elemeleri geçmeyi başaran takımlar ise 27 Aralık tarihinde büyük ödül için yarışacak. Final turuna ise 12 takım yükselecek.

free-fire-turkiye-topluluk-kupasi-1-mucadelesi-icin-kayitlar-basladi (2)

Her maç sonu 1.olan takıma 20 puan verilecek ve 11.sıraya kadar olan tüm takımlar sıralamalarına göre puan alacak. Aynı zamanda takımda oynayan oyuncuların her saf dışı bırakmasına karşılık olarak 2 puan takımın hanesine işlenecek. 3 maç üzerinden oynanan final maçlarında rakibini en çok saf dışı bırakan ise 1000 elmas ödülüne sahip olacak. Finallerin resmi Türkiye Free Fire YouTube kanalında olacağı turnuvada, toplamda 8.000 TL nakit para ve 50.000 elmas ödülü için takımını topla, kontenjan dolmadan yerini al!

free-fire-turkiye-topluluk-kupasi-1-mucadelesi-icin-kayitlar-basladi (1)

Turnuvaya kayıt yaptırmak için adresini ziyaret et, tüm gelişmelerden haberdar olmak için Discord sunucusuna katılmayı unutma!