muhtesem-icerikler-ve-odullu-etkinlikler-maceracilarla-bulusuyor 

Muhteşem İçerikler ve Ödüllü Etkinlikler Maceracılarla Buluşuyor ! Arsha Arenası 2020 – Sınıf Turnuvaları’nın başlamasının yanı sıra Black Desert evrenine  birçok etkinlik dahil oluyor. Bu hafta oyuna eklenen eğlence dolu etkinlikler sayesinde Maceracılar her zaman olduğu gibi birçok ödül kazanacak.  

Pearl Abyss bugün Maceracıları eğlendirmek için bu haftaya özel çeşitli güncellemelerin oyuna eklendiğini duyurdu. Maceracılar, Arsha Arenası 2020 – Sınıf Turnuvası’nın canlı yayın akışını izlerken bu güncellemelerle daha fazla ödül alabilecekler.  

Yüksek levele sahip olan Maceracılar artık Agris’in Hiddeti aracılığıyla daha fazla ödül kazanmalarına yardımcı olacak yeni içeriğin tadını çıkarabilecekler. Bu güç, Margahan’ın Kitabı Macera Günlüğü’nü doldurarak alınabilir. Maceracılar Agris’in Hiddetini aldığında, elde edecekleri hurda eşya sayısını %50 oranında artırmak için puan tüketebilecekler. Bu puanlar ailedeki tüm karakterlerle paylaşılabilecek. 

Buna ek olarak, Maceracılar Finto’nun Özel Şifalı İçeceği tarifini 28 Nisan tarihine kadar yapabilecekler. Meydan okumaları tamamlayanlar Finto’nun Özel Şifalı İçeceğini elde etmek için kullanabilecekleri malzemeler kazanacaklar. Bu meyve suyuyla Maceracılar, büyük ölçüde Sağlık EXP alabilecekler.  

Arsha Arenası 2020 – Sınıf Turnuvaları Başladı

Uzun zamandır beklenen Arsha Arenası 2020 – Sınıf Turnuvaları resmi olarak başladı. Ön hazırlıkların ikinci kısmı, 18 ve 19 Nisan tarihlerinde TwitchYouTube ve Facebook platformlarında canlı olarak yayınlanacak. Arsha Arenası Ödül Kutusu tüm katılımcılara verilecek. İlk 3’e giren Maceracılara ise büyük tutarda inci verilecek. 

Oyunun sevilen etkinliklerinden biri olan Arsha Arenası, Maceracılarla yeniden buluşuyor. Etkinlikler sayesinde kazanılan ödüller ile Maceracılar sınıflarını geliştirmeye devam ediyorlar. Değerli ödüllerle Vaha etkinlikleri devam ederken, Maceracılar balıkçılık, toplama ve canavar avlama aracılığıyla da eşya düşürme şansına sahip oluyorlar.Muhteşem içerikler ve ödüllü etkinlikler Maceracılarla buluşuyor !

 Daha fazla bilgi almak için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.