pearl-abyss-black-desert-evreninin-ilk-global-solenini-duzenliyor

Dünyanın dört bir yanından birçok oyuncu kitlesine sahip Black Desert evreninde çevrimiçi bir balo etkinliği olacak bir global şölen düzenleniyor. Birçok farklı ülkeden Maceracı, bu şölen sayesinde bir arada bulunma şansını yakalayacak. Bunun yanı sıra devam eden ve eklenen etkinliklerle Maceracılar daha fazla ödül kazanmaya devam edecek.

Pearl Abyss bugün, Black Desert’ın çevrimiçi gerçekleşecek olan ilk global şöleni “Heidel Şöleni: Evde” etkinliğine 30 Mayıs 2020 tarihinde ev sahipliği yapacağını açıkladı. Maceracılar, 9 dilde desteklenecek çevrimiçi bir yayın aracılığıyla dünyanın dört bir yanından Maceracılarla bir arada olma fırsatını yakalayacaklar.

Devam eden küresel pandemi COVID-19 nedeniyle Pearl Abyss, Maceracıların Black Desert oynamak için kullandıkları platformdan bağımsız olarak onlarla bir araya gelmek ve unutulmaz bir deneyim yaşatmak için ilk çevrimiçi etkinliğine ev sahipliği yapmaya karar verdi. Black Desert’ın resmi YouTube ve Twitch kanallarında canlı yayınlanacak olan etkinliğe dünyanın çeşitli yerlerinden davetiye olmadan da katılım sağlanabilecek.

Maceracılar Şölen Etkinliğini Beklerken Kazanmaya Devam Ediyor

Maceracılar, özel etkinlikler ve ödüllerle dolu bu özel şöleni beklerken, Black Desert Türkiye&MENA‘da gerçekleşen çeşitli oyun içi etkinliklerin tadını çıkarabilecekler. Maceracılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan “Yaşam Becerisi Mevsimi” etkinliğinin ise son haftası.

Yanı sıra, bu hafta Black Desert Türkiye&MENA’da çeşitli özel at etkinlikleri düzenlenecek. Canavarları yenen, toplayıcılık veya balıkçılık yapan Maceracılar özel eşyalara sahip olma şansı yakalarken, ekstra Binek EXP güçlendirmesi ve çiftleştirme yoluyla daha özel bir at elde edebilecekler. Ayrıca atlarını Lv. 15 veya daha yüksek bir levele kadar yükselten Maceracılar imparatorluk at teslimatı yapabilecekler.

Daha fazla bilgi almak için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.