pearl-abyss-black-desert-icin-netflix-orijinal-yapimlarindan-cursedu-konu-alan-yeni-bir-icerik-yayinliyor

Pearl Abyss, bugün Netflix orijinal yapımlarından “Cursed”ü konu alan bir oyun içi içerik geliştirmekte olduklarını duyurdu. 17 Temmuz 2020 tarihinde popüler streaming servisi Netflix’te yayınlanan Cursed, Ortaçağ’da geçen 10 bölümlük ve fantastik temalı bir dizi.

Geliştirilmekte olan crossover(almaşık kurgu) içeriği hakkında ayrıntılı bilgi çok yakında yeniden duyurulacak. Ayrıca Cursed’ün galasını kutlamak ve bu eğlenceye oyuncuların katılımını sağlamak için Kuzey Amerika ve Avrupa’da Black Desert Online bugünden itibaren blackdesertonline.com adresinden ücretsiz indirilebilecek. Maceracılar, 22 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasında Lv.50’ye ulaşmaları dahilinde oyuna sürekli olarak erişim sağlama hakkına sahip olacaklar.

Kral Arthur efsanesini yeniden yorumlayan Cursed; efsaneyi bu kez de kaderinde güçlü ve trajik bir hikayeye sahip Göl Kraliçesi’ne dönüşmek olan gizemli güçlere sahip genç kahraman Nimue’nin gözünden anlatıyor.

Nimue, annesinin ölümünün ardından Güç Kılıcı’nı teslim etmek için Merlin’i aramaya çıkar. Bu yolculukta ona beklenmedik bir arkadaş; genç paralı asker Arthur eşlik eder. Arthur ile çıktıkları yolda Nimue beklenmedik maceralara atılarak korkunç Kızıl Paladinler ve onların suç ortağı Kral Uther’e karşı bir cesaret ve isyanın sembolü haline gelecektir.

Çizgi roman efsanesi Frank Miller ve senarist Thomas Wheeler’ın kitabından uyarlanan dizide Katherine Langford (Ölmek İçin On Üç Sebep), Devon Terrell (Barry) ve Gustaf Skarsgård (Vikingler) rol alıyor.

Netflix dizisi Cursed hakkında daha fazla bilgi için lütfen Netflix resmi web sayfasını ziyaret edin.