Pearl Abyss bugün, bugün Güney Amerika PC hizmetini devralarak Black Desert’ı dünya çapında resmi olarak yayınladığını duyurdu. Black Desert, 2014 yılında Güney Kore’deki lansmanından bu yana PC, mobil ve konsol platformlarında 150 ülkede 45 milyondan fazla oyuncu topladı.

Pearl Abyss 150 ülkede 45 milyon kullanıcıya hizmet veriyor

Güney Amerika’daki yeni doğrudan hizmetiyle Pearl Abyss, dünya çapında daha yüksek düzeyde kullanıcı dostu ve istikrarlı bir hizmet sunmayı hedefliyor. Diğer pazarlardaki doğrudan yayıncılık konusundaki önceki deneyimleri, Pearl Abyss’in kullanıcı iletişimini geliştirmesine ve her kültüre uyarlanmış daha etkileşimli fırsatlar yaratmasına olanak tanıyacak.

Pearl Abyss, Black Desert’ı Artık Resmi Olarak Dünya Çapında Yayınlıyor

Yeni etkinlikler ve ödüller Maceracılar’ı bekliyor

Küresel doğrudan hizmeti kutlamak üzere Maceracılar’ı, Black Desert Türkiye&MENA’da çeşitli özel etkinlikler bekliyor. 20 Temmuz’a kadar, bu süre boyunca oyuna giriş yapan Maceracıların, Aşama 3 Shudad Elçisi peti, Klasik Kıyafet Kutusu ve Premium Kıyafet Kutusu dahil olmak üzere özel eşyalar kazanabilecekleri bir oyuna giriş etkinliği düzenlenecek.

Aynı dönemde, geçen her hafta ile birlikte buff oranlarının da artacağı bir Hot Time etkinliği de yapılacak. Maceracılar, Level EXP’de %1000’e varan, Eşya Düşürme Oranında ise %100’e varan artışlar elde edebilecek.

Pearl Abyss, Black Desert’ı Artık Resmi Olarak Dünya Çapında Yayınlıyor

Ayrıca, Black Desert artık resmi web sitesinde ve Steam’de oyun paketleri ve oyuna Erişim Kuponu için sınırlı süreli özel fırsatlar sunuyor. Maceracılar 6 Temmuz’a kadar, Traveler Edition ve Erişim Kuponu’nu %90 indirimle, Explorer ve Conqueror Edition paketlerini ise %50 indirimle alabilirler.

“Dünya Çapındaki Maceracılar Tarafından Oluşturulan Anılar” fragmanını buradan izleyebilir ve özel etkinlikler hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.