pearl-abyss-shadow-arena-icin-son-beta-surum-tarihlerini-duyurdu 

Pearl Abyss, Shadow Arena İçin Son Beta Sürüm Tarihlerini Duyurdu! Pearl Abyss tarafından geliştirilen Shadow Arena oyununun ilk beta sürümü oyuncularla geçtiğimiz ay buluşmuştu. Test aşamasında oyunculardan geri dönüş almaya devam eden oyun, 8 Mart tarihinde geri dönüşleri oyuna kazandırmak adına oyuncularla erişimi kesmişti. Bugün yapılan açıklamaya göre son beta testi ile yeniden oyuncularla buluşmak için tarihler açıklandı.  

Pearl Abyss bugün, Shadow Arena oyununun bu yılki resmi lansmanından önce son beta sürümüne 17 ve 20 Nisan tarihleri arasında gireceğini duyurdu. Son beta, İngilizce, Endonezyaca, Tay dili ve Türkçe dahil 14 dili destekleyerek dünya genelinde oyuncularla buluşacak.  

Shadow Arena, 40 kahramanın savaş alanında kalan son oyuncu olmak için birbirleriyle yarıştığı bir aksiyon savaş oyunu olarak oyun dünyasına sunuldu. Birkaç beta testinden sonra Shadow Arena, aksiyon dolu oyunların arasında yer almak için adını duyurmuş oldu.  

Pearl Abyss, Shadow Arena İçin Son Beta Sürüm Tarihlerini Duyurdu! 

Shadow Arena oyununa Yapay Zeka modu ekleniyor 

Son beta, önceki testlerde kullanıcılardan alınan geri bildirimleri uygulayan yeni özellikleri tanıtacak. Kahramanlar, oyun hakkında daha fazla deneyim kazanabilmek için yapay zekaya karşı mücadele edebilecekleri yeni Yapay Zeka modunu test edebilecekler. Normal Karşılaşma modu ise aynı zamanda oyunun karşılaşma sonuçlarını kaydetmeyen yeni bir mod olarak oyuna dahil olacak. Bu mod, kahramanların yüksek puanlara ulaşma baskısı olmadan Shadow Arena oynamasını sağlayacak. 

Yaklaşan son beta sürümünün kayıtları ise şu an resmi internet sitesi ve Steam üzerinden yapılabiliyor. 16 Nisan tarihine kadar kayıt yaptıran herkes, en yüksek kalitede mühürlü eşyaları elde etmek için kullanabilecekleri bir Premium Beta Anahtarı alabilecekler.