qwn3d-tv-lira-ile-hizmet-verecek

Qwn3d.tv Lira ile Hizmet Verecek! Yayıncılara ve yayıncı adaylarına hazır yayın tasarımları sunan own3d.tv, artık Türk Lirası ile satış yapacak. Bünyesinde barındırdığı sayısız kanal tasarımlarını kullanıcılarına sunan own3d.tv, özellikle hızlı ve basit kullanımı sayesinde birçok yayıncı tarafından tercih ediliyor.

Qwn3d.tv’de bulabilecekleriniz

Site üzerinden tamamen hazır olarak kanal tasarımlarına ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca tasarımların tamamı YouTube, Twitch, Facebook hatta Mixer yayınlarında da kullanılabiliyor. Tek yapmanız gereken satın aldığınız ürünü OBS veya alternatif yayın programınıza entegre etmek.

Lira ile daha avantajlı bir own3d hizmeti

Uzun süredir Dolar, Euro gibi ödeme yöntemlerine sahip olan own3d, özellikle Türkiye piyasasında iyi bir yer edinmek için Lira ile alışverişi devreye soktu. Artık own3d.tv üzerinden alacağınız satın alımlarda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Üstelik Türk Lirası sabit bir kur üzerinden hesaplandı. Bu da ürünleri diğer para birimlerine nazaran çok daha ucuza almanıza neden olacak. Eğer yayıncı olmak istiyorsanız kanal tasarımlarınız için own3d.tv‘ye göz atabilirsiniz. Unutmayın, kaliteli bir yayın için kaliteli bir tasarıma ihtiyacınız var.