shadow-arena-gelistirici-soru-cevap-videosu-yayinlandi

Pearl Abyss, Shadow Arena “Geliştiricilere Sor: Soru-Cevap” videosunun yayınlandığını duyurdu. Oyuncular en son “Geliştiricilere Sor” videosunda daha önce gönderdikleri sorularının cevaplarını bulabilirler.

Oyuncuların sorularını yanıtlamak ve Shadow Arena’nın gelecek güncellemelerin yönünü açıklamak için video cevap içeriği üretildi. Videoda, Baş Yapımcı Kwangsam Kim ve Canlı Hizmetler Direktörü Kwangbae Jeon, oyuncular tarafından gündeme getirilen eşleştirme ve turnuvalar gibi birçok konuyu ele aldı.

Baş Yapımcı Kim, Shadow Arena’nın konsol versiyonunun şu anda geliştirilme aşamasında olduğunu ve Çapraz Oynamayı desteklemeyi planladıklarını da belirtti. Her üç haftada bir gerçekleşen yeni kahraman güncellemesi için Kim, bu yıl içinde oyunda toplam 20 kahramanın yer alacağını bildirdi.

Ayrıca, oyuncuların takımca daha çok tercih edip zevk aldıkları mod olan Trio modunun kısa bir süre sonra yenilenmiş haliyle oyuna geri döneceği belirtildi. Oynanabilirliği daha rahat hale getirmek ve genişletmek için eşyaların iyileştirilmesi ve eşleştirme sistemi gibi güncellemeler de devam ediyor.

Öte yandan Direktör Jeon, Shadow Arena turnuvalarının gelecek planlarını da açıkladı. Shadow Arena ekibi, turnuvalar için kuralları ve düzenlemeleri test etme ve iyileştirme sürecinde. Ayrıca çeşitli modlarla oyuncu turnuvaları için sistemler geliştiriyorlar.

Shadow Arena Geliştirici Soru-Cevap videosunu izlemek için resmi Shadow Arena YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.