shadow-arenanin-yeni-kahramani-tagahl-sherekhan

Shadow Arena’nın Yeni Kahramanı Tagahl Sherekhan ! Geçtiğimiz haftalarda Steam platformu üzerinden Erken Erişim’e açılan aksiyon Battle Royale oyunu Shadow Arena’ya yeni içerikler dahil olmaya devam ediyor. Gittikçe gelişen oyun, oyuncuların da görüşlerini alarak onları her güncellemeye dahil ediyor. Bu hafta Shadow Arena evrenin de ise yeni kahraman Tagahl Sherekhan’ın gelişi kutlanacak!

Pearl Abyss, Steam platformunda Erken Erişim’e açılan yeni aksiyon Battle Royale oyunu Shadow Arena oyununa yeni kahraman Tagahl Sherekhan’ın geldiğini açıkladı. Oynaması tamamen ücretsiz olan oyun, artık her biri farklı stratejiye ve savaş stillerine sahip on bir kahramanı ile oyuncuları bekliyor!

Black Desert Online’nın temel hikayesinde yer alan Tagahl Sherekhan, ejderha avcıları kabilesi olan Sherekhanların soyundan geliyor. Tagahl, Calpheon’da ortaya çıkan vahşi bir ejderhanın insanlara korku salması üzerine çağrılır. Ejderha, Tagahl tarafından mağlup edildiği halde Calpheon, Tagahl’ı ödüllendirmez. Bunun üzerine Tagahl, ülkeyi büyük bir hayal kırıklığı ile terk eder. Sonunda, Shadow Arena dünyasına doğru yola çıkarak kendini yeni bir savaş alanı bulur.

Tagahl, geniş çaplı darbeler vermek için Ana Silahı olan Glaive’i kullanan bir savaşçıdır. Rakiplerinin savunmasını alt etme veya zayıflatma yeteneği, onu tekrar savaş alanında güçlü kılacak. Oyuncular artık düşmanlarına karşı daha stratejik olarak saldırmak için Özgün Beceriler kullanabilecek.

Yeni Kahramanın Gelişi, Shadow Arena’da Kutlanıyor

Yeni kahramanın oyuna dahil olmasıyla birlikte, Shadow Arena’ya yeni oyun içi etkinlikler gelecek. Oyuncular 9 Temmuz’a kadar Steam’deki ücretsiz DLC paketi aracılığıyla bir Kahramana sahip olabilecekler. Bununla birlikte oyun içinde tercih ettikleri stratejileri resmi internet sitesi üzerinden gönderen veya sosyal medya etkinliğine katılanlar, özel bir eşya kazanma şansı yakalayacaklar. Oyuncuların Günlük Görevleri tamamlayarak 5 kat daha fazla gümüş para alabilecekleri Hot Time etkinliği ise 18 Haziran tarihine kadar Shadow Arena evreninde devam edecek.

Tüm bunlara ek olarak Shadow Arena, Erken Erişim’in başlangıcından bu yana çeşitli toplulukların oyuncularından geri bildirimler aldı. GM ve CM ekipleri sürekli olarak oyuncuların sesine kulak veriyor ve herkese daha iyi bir oyun ortamı sağlamak için bunları oyun güncellemelerine dahil ediyor.