teknofark-takimyildizi-black-desert-mobileda-erisime-aciliyor

Takımyıldızı Black Desert Mobile’da Erişime Açılıyor! Pearl Abyss bugün yeni içerik “Takımyıldızı”nın Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Maceracılar artık güçlerini kaybeden yıldızların ışığını geri kazanmak için keşiflerine başlayabilecekler.

Takımyıldızı, Maceracıların yepyeni savaş alanlarında mücadele etmelerini sağlayan aile tabanlı yeni bir içerik olacak. Maceracılar, 3 Takımyıldızını aile üyeleri ile birlikte keşfedebilecek ve yeni Bilgi ödülleri kazanabilecekler.

takimyildizi-black-desert-mobileda-erisime-aciliyor (1)

Özel Etkinliğe Girişin Yolu Avdan Geçiyor

Maceracıların bu yeni içeriğin kilidini açmaları için öncelikle özel bir Great Desert (Büyük Çöl) hikayesini tamamlamaları gerekecek. İçerik menüde erişilebilir hale geldiğinde Maceracıların bir geçiş biletine ihtiyacı olacak. Bu bilet, Elion veya Hadum’da avlanma yaparak kazanılan Macera Jetonları ile alınabilecek.

Maceracılar, keşfe en fazla 6 Aile üyesi ile katılabilecek. Maceracıların içeri girdiklerinde boss ortaya çıkmadan önce solmuş Takımyıldızı etrafındaki tüm canavarları yenmeleri gerekecek. Maceracıların ortaya çıkan bossu yenmek için ise yalnızca 3 dakikaları olacak.

takimyildizi-black-desert-mobileda-erisime-aciliyor (2)

Keşif Boyunca Çeşitli Ödüller

Takımyıldızını keşfetmek büyük miktarda gümüş de dahil olmak üzere birçok özel ödül sunacak. Keşif boyunca erişilebilir olacak Takımyıldızı Bilgileri, Maceracıların HP, AP ve DP’lerini artırmaları için onlara yardımcı olacak.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.