TikTok ve Rockerbox Ortaklığını Duyurdu

TikTok ve Rockerbox Ortaklığını Duyurdu! TikTok, veri ilişkilendirme platformu Rockerbox ile yeni bir ortaklık kurdu.

TikTok, elde edilen ek analizler aracılığıyla TikTok kampanya performansına ilişkin daha gelişmiş bilgiler sağlamak için veri ilişkilendirme platformu Rockerbox ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Rockerbox daha doğrudan performans verileri sağlıyor. Böylece platformdan ve satıcıdan gelen verilerin doğrudan entegrasyonu yoluyla TikTok kampanyaları, gerçek satış sonuçlarıyla daha iyi ilişkilendirilebiliyor.

TikTok ve Rockerbox Ortaklığını Duyurdu

TikTok’un bu işbirliğinin amacı hakkındaki açıklaması ise şu şekilde:

“Bu ortaklık sayesinde, tüm Rockerbox müşterileri artık TikTok’un müşterilerinin satın alma yolculuğu üzerindeki etkisine ilişkin daha derin içgörülere erişebilecek. Böylece pazarlama stratejilerini optimize edebilecek ve reklam yatırımlarından daha fazlasını elde edebilecekler.”

Rockerbox; karşılaştırmalı performans kıyaslamaları, gelişmiş analizler, ilişkilendirme araçları ve daha fazlasının yanı sıra akış içi tıklamalar ve görüntülemeler (ve bunların nasıl ilişkili olduğu) hakkında gelişmiş veriler sağlayabilecek.

TikTok, gelecekte bunu genişletmeyi de planladığını söylüyor!

“Ortaklığımız olgunlaştıkça, tüm Rockerbox müşterilerine görüntüleme tabanlı ölçümden yararlanma fırsatı vermeyi hedefliyoruz. Rockerbox müşterileri, kanıtlanmış sonuçlara sahip özel düşünce liderliği ve aktivasyon stratejilerine erişebilecekler. TikTok’un Attribution Analytics çözümünün güçlü yetenekleriyle birleştiğinde, markalar TikTok’ta verimli bir büyüme sağlamak için atıf stratejilerini yeniden tanımlamak ve optimize etmek için gereken tüm araçlara sahip olacaklar.”

TikTok ve Rockerbox Ortaklığını Duyurdu

Pek çok marka bu tatil sezonunda TikTok’un viral erişim kapasitesini kullanarak dönem satışlarını artırmak istiyor. Bunun anahtarı, TikTok kullanıcı davranışlarıyla uyumlu göze çarpan video klipleri dışında, izleyici tepkisinin tam olarak ne olduğunu anlamak ve ardından neyin işe yaradığını öğrenebilmek.