Türk Telekom Oyun ve Espor Ajansı Gaming in Turkey

Türk Telekom ve Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı, oyun dünyasına güç katacak yepyeni bir marka için güçlerini birleştirdi. Oyun ve espor dünyası ile ilgilenenlerin yakından tanıdığı Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı, başarılarının arasına bir yenisini daha ekledi. Türk Telekom, oluşturacağı yepyeni oyun markasını Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı’nın deneyimine emanet edecek.

Türk Telekom Oyun ve Espor Ajansı Gaming in Turkey Oldu

Türk Telekom Oyun ve Espor Ajansı Gaming in Turkey Oldu!

Türk Telekom’un yeni oyun markasının oluşturulmasına yönelik olarak geçtiğimiz aylarda düzenlediği konkur sonuçlandı. Oyun ve espor dünyasından birçok farklı ajans Türk Telekom’un resmi oyun ajansı olabilmek için rekabet ve heyecan dolu bir süreci geride bıraktı. Konkurun kazanan tarafı ise rakipleri arasından sıyrılmayı başaran Gaming in Turkey oldu. Deneyimli ajans artık yoluna Türkiye’nin en köklü ve güçlü markaları arasında yer alan Türk Telekom’un oyun ve espor ajansı olmanın gururu ile devam edecek.

Gaming in Turkey, Türkiye’de oyun dünyasındaki birçok ilki gerçekleştiren, deneyimli ve başarılı bir ajans olarak oyun ve espor dünyasında öne çıkıyor. Ajans sektörel başarılarının yanı sıra her yıl yayınladığı ve sektöre ışık tutan Türkiye Oyun Sektörü Raporu ile de akıllarda yer alıyor. Ulusal ve uluslararası birçok büyük marka ve oyun dünyasının devleri ile çalışan Gaming in Turkey, artık Türk Telekom’un gücüne güç katacak.

Türk Telekom Artık Oyun Dünyasında Daha Güçlü

Gaming in Turkey iş birliği ile oluşturulacak Türk Telekom’un yepyeni oyun markası, gençlerin, oyun dünyasının ve oyuncuların nabzını tutacak. Türk Telekom yeni markası ile oyun dünyasından renkli içeriklerin yanı sıra, oyunculara özel özel fırsat ve kampanyaları ile de adından söz ettirecek. Türk  Telekom oluşturulan yeni markası ile espor dünyasına katılmayı, kendi adı ile düzenleyeceği turnuvalara ek sponsorluklarıyla da espor dünyasına destek sunmayı hedefliyor. Ayrıca oyun dünyasının sevilen markaları ile gerçekleştirilecek iş birlikleri ile de oyunculara eşsiz fırsatlar sunacak.  Gaming in Turkey’in deneyimi ve Türk Telekom’un gücü ile oluşturulacak bu yeni marka, oyun dünyasında yeni bir soluk getirecek.