world-boss-karanda-ile-node-wars-duzenli-sezonu-geldi
world-boss-karanda-ile-node-wars-duzenli-sezonu-geldi

Pearl Abyss, bugün Black Desert Mobile’da yeni World Boss Karanda’nın yanı sıra Node Wars düzenli sezonunun başladığını duyurdu. Maceracılar yeni güncellemelerle birlikte Black Desert Mobile’ın sunduğu derinlemesine savaş sistemlerinin tadını çıkarırken, karakterlerine level atlatabilirler.

Maceracılar için diğer oyuncularla takım oluşturarak yeni World Boss’una meydan okuma zamanı geldi! Yeni World Boss Karanda’nın gelişi, maceracıların işbirlikçi savaş moduyla daha ölümcül bir düşmana karşı mücadele etmenin yanında, onu yenerek özel ödüller elde etme fırsatı sunuyor. Yalnızca Lv. 50 ve üzerindeki maceracılar, Karanda’nın ortaya çıktığı bölgede ona karşı meydan okuyabilirler. Harpilerin Kraliçesi olarak bilinen Karanda, gökyüzünde süzülürken eşsiz hızıyla ile birlikte olağanüstü güçlerini kullanarak çevresindeki herkese saldırır.

Node Wars, hazırlık sezonunun hemen ardından düzenli sezonuna resmi olarak başladı. Büyük ölçekli bir PvP modu olan Node Wars ile Guildler birbirlerine karşı savaşarak Node noktalarını fethedebilecekler. Node Wars’da galip gelen Guildler, büyük miktarda gümüş paranın kazanarak Node noktasını işgal edecekler. Düzenli sezon her hafta Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri, (sunucu saati ile) akşam saat 8’den 10’a kadar sürecek. Node Wars günleri Node’ların bulunduğu bölgelere göre değişiklik gösterebilir.

Bunun yanı sıra, Sorceress sınıfı çok yakında Black Desert Mobile’a geliyor. Resmi web sitesi üzerinden anlık bildirimleri açan maceracılar, yeni sınıf güncellemeleri hakkında bilgi alabilecek ve aynı zamanda oyun içi eşyalar için bir kupon kazanabilecekler. Ayrıca şubat ayının ilk haftasına kadar, maceracıların her gün oyuna giriş yaparak çeşitli ödüller elde edebildikleri bir ön çıkış etkinliği yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için Black Desert Mobile resmi web sayfasını ziyaret ediniz.