world-of-warships-evreninde-kara-cuma-avantajlarina-yelken-aciliyor

Oyuncular tarafından yılın en çok beklenen dönemi geliyor! Kara Cuma avantajları World of Warships evreninde de oyunculara birçok avantaj sağlayacak. Standart indirimlerin yanı sıra farklı fırsatlarla oyunculara yeni deneyimler sunmayı planlayan indirimler sayesinde Premium gemiler gibi çeşitli ödüller kazanılabilecek.

Oyuncular, Kara Cuma sayesinde birçok Premium gemi ile World of Warships evrenindeki sulara yelken açma hakkı kazanacak. Fırsatlarda yer alacak gemiler ise Jean Bart B, Cossack B, Kaga B ve Atlanta B gemileri olacak. Bunlara ek olarak oyuncular, dört tane özel temalı komutan, dört yama, dört bayrak ve iki tür konteyner kazanma şansı yakalayacaklar.

world-of-warships-evreninde-kara-cuma-avantajlarina-yelken-aciliyor (1)

Aynı zamanda oyuncular fırsatlar dışında Kara Cuma görevlerini de yapabilecekler. Kara Cuma’ya özel gelen görevler sayesinde oyuncular yeni deneyimler kazanırken birçok özel ödül de kazanabilecek. Bu ödüller sayesinde gelişme şansı yakalayanlar, World of Warships’in derin sularında düşmanlarına karşı mücadeleye devam edebilecek. Daha fazla detay ise Kara Cuma’nın ilerleyen günlerinde oyuncularla paylaşılacak.

world-of-warships-evreninde-kara-cuma-avantajlarina-yelken-aciliyor (3)

Şu andan itibaren Prime Gaming oyuncuları, ödül olarak 1x Black Friday 2019 Premium konteyneri ve 20x Shadow Lurker kamuflajı veren özel bir savaş görevi için yelken açabilecekler. Black Friday 2019 Premium konteynerinin içinde ise oyuncuları düşmanlarına karşı son derece günlendirecek olan içerikler bulunuyor. Bunlardan birkaçı ise birçok gemiye özel siyah kalıcı kamuflajın yanı sıra, 14 günlük World of Warships Premium Gaming üyeliği ve 1,250 doublons gibi ödülleri kapsıyor.

World of Warships: Legends Oyuncuları da Fırsatları Yakalıyor

Kara Cuma fırsatlarının çoğu World of Warships: Legends’ı da kapsıyor. Konsol oyuncuları da birçok Premium gemiye sahip olma şansı yakalayacak. Kara Cuma etkinliğine özel WoWS Legends’a oyunculara verilecek olan gemiler arasında Mutsu B, Indianapolis B, Atago B ve Blyskawica B yer alıyor. Aynı zamanda bu etkinlikle birlikte uzun zamandır oyunda yer almayan, eşsiz komutan Jerzy Świrski, derin sulardan gelerek oyuncularla buluşuyor. Bu fırsat sayesinde Blyskawica bir yıldan uzun süredir ilk defa ortaya çıkacak. Bu özel gemiler ise 30 Kasım tarihinden itibaren satışa sunulacak.

world-of-warships-evreninde-kara-cuma-avantajlarina-yelken-aciliyor (2)

World of Warships PC ve Legends hakkında daha fazla bilgi almak için https://worldofwarships.eu/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.