Xiaomi’den Sevgililer Günü’ne Özel Mi Smart Band 4 Hediye
Xiaomi’den Sevgililer Günü’ne Özel Mi Smart Band 4 Hediye

Xiaomi, Sevgililer Günü kampanyası kapsamında Mi Store’lardan yapılan seçili telefon alışverişlerine Mi Smart Band 4 hediye ediyor. 12-16 Şubat tarihleri arasında süren kampanyada aksesuarlarda ise yüzde 20’ye varan indirim uygulanıyor.

Sevgililer Günü kampanyası çerçevesinde Xiaomi, Redmi 8 ve Redmi 8A akıllı telefonları hariç olmak üzere tüm cep telefonu modellerinde yapılacak alımlara Mi Smart Band 4 hediye ediyor. Piyasa değeri 199 TL seviyesinde olan bu akıllı bileklik, 135 mAh pil gücü ile 20 günden fazla kullanım süresi sunuyor.

Stoklarla sınırlı olan kampanyadan yararlanmak isteyenler, yetkili Mi Store’lardan 12-16 Şubat tarihlerinde yapacakları akıllı telefon alışverişlerinde bu bilekliğe ücretsiz bir şekilde sahip olabiliyor.

Aksesuarlarda yüzde 20’ye varan indirim

Telefonların yanı sıra ekosistem ürünlerinde de yüzde 20’yi bulan indirimler de Sevgililer Günü kampanyası kapsamında tüketicilerle buluşuyor. Hava temizleyicisinden bluetooth hopörlerlere, kablosuz kulaklıktan taşınabilir şarj cihazına kadar farklı pek çok farklı ürün ve aksesuarda indirim uygulanıyor.