Yeni Bölge Kamasylvia Black Desert Mobile'da Tanıtıldı

Yeni Bölge Kamasylvia Black Desert Mobile’da Tanıtıldı! Pearl Abyss bugün yeni bölge Kamasylvia’nın Black Desert Mobile’da görücüye çıktığını duyurdu. Maceracılar artık yeni bir Boss’a karşı savaşırken gizemli ormanı keşfedebilecek.

Elflerin kadim ormanı kapılarını açıyor 

Bir elf ırkının evi olan Kamasylvia, tanrıça Sylvia tarafından kutsanmış ve doğal kaynaklara sahip özel bir bölgedir. Dış dünya tarafından bilinmeyen büyük yaşlı ağaçlarla dolu görkemli bir ormandır. Uzun bir aradan sonra, Kamasylvia Kraliçesi Brolina nihayet güçlü Maceracılar’ı işe almak için Kamasylvia’nın kapılarını açtı.

Yeni Bölge Kamasylvia Black Desert Mobile'da Tanıtıldı

Bu yeni bölgede Maceracılar, yeni görevler alabilecek, unvanlar kazanabilecek ve Kuzeydoğu Kamasylvia hakkında bilgiler edinebilecek. Önerilen CP’nin altında kalan karakterler canavarlara daha az hasar vereceğinden, Maceracılar’ın yeni bölgeye girmeden önce karakterlerini eğitmeleri tavsiye ediliyor. Kamasylvia’ya kademeli olarak yeni bölgeler eklenecek ve Maceracılar’ın tadını çıkarabileceği daha fazla yeni içerik olacak.

Yeni bölge, yeni mücadeleler 

Yeni bölgede yeni bir Boss olan “Narc Brishka” da bulunuyor. Güçlü canavar, Narc Brishka Boss Görevi tamamlandığında ortaya çıkacak. Maceracılar, Narc Brishka’yı yendiklerinde Bilgi, artan DP ve çeşitli ödüller elde edebilecekler.

Yeni Bölge Kamasylvia Black Desert Mobile'da Tanıtıldı

Daha fazla bilgi için Black Deser Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.