Yeni Drakania Sınıfı ve Yeni Sezon Black Desert Konsol’a Geldi

Pearl Abyss bugün yeni Drakania Sınıfı’nın Black Desert Konsol’a geldiğini duyurdu. Maceracıların yeni sınıfla daha da hızlı ilerlemesine yardımcı olmak için Yeni Sezon sunucuları da erişime açıldı.

Drakania Sınıfı Artık Konsolda!

Black Desert’ın 24. en yeni sınıfı, Ynix’in Yok Edicisi olan Drakania, Guardian’ın tezatıdır. Drakania, güçlü ve yıkıcı saldırılar gerçekleştirmek için Slayer ve Shard’ı kullanır. Silahlarıyla, düşmanlarını çökertmek için Slayer’ında toplanan iyonları serbest bırakabilir, Slayer ile dönerek onları süpürebilir ve iyonları yüklemek ve koruma olarak kullanmak için Slayer’ını indirebilir.

Yeni Drakania Sınıfı ve Yeni Sezon Black Desert Konsol’a Geldi

Sezon: Drakania da Black Desert Konsol’da başladı. Maceracılar artık Sezon Karakteri oluşturabilir ve sezon döneminde çeşitli avantajlar elde edebilirler. Drakania ile ulaşılan levele göre özel ödüllerin verileceği Sezon Level Atlama Görevleri de gerçekleştirilecek. Shakatu’nun Parıltılı Kutuları (Savaş & Yaşam), Eşya Damgası Sihir Taşı ve 500 Kadim Ruh Tozu dahil olmak üzere çeşitli ödüller elde edilebilecek.

Maceracılar Yeni Sınıfın Gelişini Ödüllerle Kutluyor

Drakania’nın gelişini kutlamak için yeni ve geri dönen Maceracılara daha fazla avantaj ve oyun içi etkinlik sunulacak. Özellikle yeni Maceracılar özel bir meydan okumayı tamamlayarak Irene ve Büyücü Hayaletçik gibi ek eşyalar elde edebilirler.

Yeni Drakania Sınıfı ve Yeni Sezon Black Desert Konsol’a Geldi

Son olarak, Black Desert Konsol’a sezonluk 3’e 3 turnuva olan “Tuvala Kupası” geliyor. Katılımcılar Sezon Karakterlerini kullanarak diğerleriyle yarışacak ve kazananlar büyük ödüllerin sahibi olacak. Kayıtlar Haziran ayı başında başlayacak.

Black Desert Konsol hakkında daha fazla bilgi için console.playblackdesert.com adresindeki resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.