teknofark-yeni-kunoichi-sinifi-black-desert-mobilea-geliyor

Pearl Abyss bugün, yeni Kunoichi sınıfının Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Ay Işığı Kılıcı, oluşturma sırasında 4 saldırı becerisi ile Ascension durumuna geçecek.

yeni-kunoichi-sinifi-black-desert-mobilea-geliyor (2)Yeni Sınıf, Birbirinden Güçlü Beceriler

Kunoichi genç yaşta aldığı eğitimlerle, silahları Kısa Kılıç ve Kunai’nin yanı sıra dövüş sanatları ve Ninjutsu tekniklerinde de ustalaşmış bir sınıf olup, becerilerini kullanarak düşmanlarını hızlı ve sessiz bir şekilde yok etme yeteneğine sahiptir.

Kunoichi, birçok düşmanı hızla kesebilme, rakiplerine Kunai ve hançerler yağdırma, Kunai silahını kullanarak düşmanlarını takip edebilme ve Ninjutsu teknikleri kullanarak zihnini rahatlatabilme gibi bir dizi güçlü beceriye sahip bir sınıftır.

yeni-kunoichi-sinifi-black-desert-mobilea-geliyor (1)Yeni Sınıfın Gelişi Özel Etkinliklerle Kutlanıyor

Bu yeni sınıfın gelişini kutlamak için bir dizi özel etkinlik düzenlenecek. Maceracılar Kunoichi Sınıfı ile oynayabilecek ve Kunonichi ile seviye atlayarak, Awakening/Ascension Beceri Kitapları, 10.000 Kadim Altın Para ve 2.000 Siyah İnci gibi çeşitli ödüllerin sahibi olabilecekler.

Ayrıca, Path of Glory yeni bir sezonla geri dönüyor. 4 Mayıs’ta başlayacak Sezon 4, beraberinde yeni bir zorluk seviyesi ve değerli ödüller de getirecek. Bu popüler PvE moduna katılmak için Maceracılar, Ailelerinden birden fazla karakter seçebilecekler. Katılımcılar, bir kale kapısını her yeni dalgada gücü ve hacmi artan düşman saldırılarına karşı korumakla görevlendirilecekler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’in resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.