yeni-yil-wolfteam-firsat-dolu-etkinliklerle-kutlanacak

Türkiye’nin en köklü MMOFPS Oyunu Wolfteam 2020’yi keyifle uğurlarken dolu dolu içeriklerle 2021’e merhaba diyor! Oyuncuların birçok eşyayı deneyimleyebileceği ve özel fırsatlar yakalayabileceği yeni yıla özel etkinlikler Wolfteam’de! 30 Aralık tarihinde başlayan etkinlikler, 3 Ocak gecesine kadar oyunculara harika fırsatlar sunacak.

yeni-yil-wolfteam-firsat-dolu-etkinliklerle-kutlanacak

Yılların efsanesi, Türk oyuncusunun anılarıyla dolu FPS oyunu Wolfteam’de Yeni yıla özel hazırlanan etkinlikler hiç duraksamadan 5 gün boyunca oyuncularla buluşacak. Günlük oyun süresini tamamlayan ve skor görevlerini yerine getiren oyuncular birçok önemli karakteri, eşyayı ve kuponu elde etme şansına sahip olacak.

30 Aralık tarihinde başlayıp 3 Ocak tarihine kadar devam edecek etkinlikler arasında Giriş, Skorla Kazan, Hediyen Envanterde ve Oyun Zamanı etkinlikleri yer alacak. 30 Aralık tarihinde oyuna giriş yapanlar, en çok sevilen karakterler arasında yer alan Ateş – Diriliş’e sahip olacak. Aynı zamanda oyuncular 40 skorla Melek Pençesi kazanırken, 15 dakika Wolfteam oynayarak 1 Adet Kış Yaması Kutusu kazanabilecekler.

2021’in İlk 3 Günü Wolfteam Etkinliklerine Katıl, Kazan!

Wolfteam’de 2020’nin son günlerinde başlayan fırsat dolu etkinlikler, 2021 yılının ilk 3 günü aralıksız olarak devam edecek. Oyuncular Wolfteam deneyimlerini 2021 yılına avantaj dolu hediyeler kazanarak sürdürecek. Yeni yılın ilk 3 günü boyunca Giriş, Hediyen Envanterde, Skorla Kazan ve Oyun Zamanı etkinlikleri devam edecek. Wolfteamciler, yeni yılın ilk günlerinde toplamda 5.5 Milyon Gelişim Puanı kazanacaklar. Bunun yanı sıra kendilerini geliştirirken 1 Günlük Özel Kurt Yeteneği’ni, Vanessa Furtado – Neon karakterini ve oyuna yeni eklenen eşyalardan biri olan Ejder Baltası Pro’yu da deneyimleme şansına sahip olacaklar. Etkinliklerde aynı zamanda tüm oyuncular tarafından sevilen karakterlerden biri olan Ezel karakteri de ödül olarak yer alacak.

yeni-yil-wolfteam-firsat-dolu-etkinliklerle-kutlanacak

Yeni yıl Wolfteam’de kazandırıyor! Sen de hem eğlenceyi yaşayıp hem de birbirinden değerli eşyaları deneyimleme şansını kaçırmamak için 5 gün boyunca aralıksız olarak oyunda yerini al, Kurt’un Çağrısına kulak ver! Wolfteam ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için hemen https://www.joygame.com/wolfteam/ adresini ziyaret et!