Yenilenen Arayüz Tasarımı ve Özel Etkinlikler Black Desert'te!
Yenilenen Arayüz Tasarımı ve Özel Etkinlikler Black Desert'te!

Yenilenen Arayüz Tasarımı ve Özel Etkinlikler Black Desert Türkiye ve MENA’da! Yeni arayüzü ile Maceracılar için oldukça kullanışlı bir hale gelen Black Desert evreni, oyun deneyimi artırmakla beraber oldukça keyifli olan etkinliklerine devam ediyor. Av Mevsimi’nin gelmesiyle artan ödüllerden faydalanmayı ve bu maceraya ortak olmayı unutmayın!

Black Desert Türkiye ve MENA dünyasına yenilikçi bir ortam sağlayan yenilenmiş arayüz tasarımı ile herkes için kolay ulaşılabilir bir hale gelen bu keyifli deneyime tüm Maceracılar davetli! Bu hafta başlayan özel etkinliklere katılırken Maceracılar, yepyeni bir av bölgesi serüvenine dahil olacak.

Yeni arayüz ile oyun deneyimi ve keyfi artaracak!

Oyun deneyimini daha rahat ve kullanışlı hale getirmek için yapılan kullanıcı arayüzü tasarımı yenilemesi bu hafta Black Desert Türkiye ve MENA’ya ekleniyor. Ayrıca ilk arayüz yenilemesi NPC ve oyun içi mağaza arayüzlerinin karmaşıklığını çözmek için geliyor; NPC konuşma ekranları ve takas butonları artık Maceracıların takas yapabilecekleri eşyaları veya mevcut görevlerini tarayabilecekleri ayrı özellikler ile birlikte geliyor! Bilgi edinme ve göreve devam etme gibi butonla etkileşim üzerine gerçekleşen özellikler ise “sohbet” butonuna basılarak ulaşılabilir oluyor. Arayüz geliştirmeleri Stable, Harbor, Breeding Market ve diğer ekranlarda Maceracılarla birlikte olacak.

Yenilenen Arayüz Tasarımı ve Özel Etkinlikler Black Desert Türkiye ve MENA’da!

Black Desert’teki gizemli kapı aralanıyor!

Yeni arayüz tasarımının tadını çıkarırken, 250 veya üzerinde bir AP’ye sahip olmaları önerilen Maceracılar, Kara Ruh’un Pençesi parçası veya Kurtulmuş Kayalıklara Ait Tarihi Litograf kullanarak girebilecekleri Hasrah Kadim Harabaler‘de bulunan kapının açıldığı av bölgesi Kratuca Kadim Harabelerini keşfedebilecekler. Maceracılar, av bölgesi içinde bulunabilen nadir eşyalardan biri olan Elkarrları kullanarak Elkarr Kristalini basit simya ile üretebilirler. Ayrıca Black Desert Türkiye ve MENA Av Mevsimi özel bir etkinlikle devam ediyor. Avlanma ile eşya elde etme oranı 16 Ekim’e kadar %50 artacak. 22 Ekim’e kadar Maceracıların Elion’un göz yaşı, Zanaatkarın Hafızası ve Lauren Aile Kutusu gibi eşyaları VEFA karşılığında elde edebilecekleri bir VEFA etkinliği düzenlenecek.